Candy Pop Maker

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 23 MB
  • Version 2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Tenlogix Games
Çocuklar için üretilen bu oyun yetişkinlerin de kalbini kazanacak. Hemen indirin ve deneyin.

 Çocuklar pek çok etkinlikte kendilerini geliştirebilir ve yeni şeyler öğrenebilir fakat bu etkinliklerin başında oyun gelmektedir. Çocuklar tarafından sevilerek oynanan oyunlar onların gelişimlerini de diğer oyunlara göre daha çok desteklemekte. Bu sebeple ebeveynler olarak çocukların oyunun içinde bolca zaman geçirmelerini sağlamalıdır. Çocukların hem eğleneceği hem de gerçekten gerçek hayattan kopacağı bu eğlenceli oyun hem kız hem de erkek çocuklarının ortak olarak ilgisini çekecektir. Özellikle küçük yaş grubu çocuklarını kendine çeken bu oyun pek çok yönden de yararlı olacaktır.

 Harika özelliklere sahip olan bu yeni oyunda çocuklar şeker üretecekler. Şeker çocukların en sevdiği yiyecekler arasında baş sıralarda gelir. Çocuklar bu oyunu oynarken kendilerini oyuna kaptıracaklar. Bu yönü ile de çocukların rahatlamasını sağlayacak. Çocukların okul çağına kadar oynayabileceği sanal oyunların arasında bulunan en kaliteli oyunlardan olan bu şeker oyunu oldukça kapsamlıdır.

 Çocukların şeker üretmesini öğreneceği ve ürettikleri şekerleri satacağı bu yepyeni oyun sahip olduğu özellikler sayesinde de çocukların sıkılmasını engelleyecektir. Bu sebeple tüm anne ve babalar çocuklarını mutlu edecek olan bu harika oyunu hiç zaman kaybetmeden indirmeli. Bunun için yapılması gereken şey çok basit. İndir butonuna basmak yeterli... 

Daha Fazla Göster
Candy Pop Maker indir